گروه معماری آنامیس

گروه معماری آنامیس از سال 93 فعالیت خود را در راستای معماری داخلی و نما آغاز نموده و با کسب تجربه از اساتید برجسته و مطرح کشور در صنعت اجرای دکوراسیون داخلی و نما توانسته است مهارت قابل توجه ای در زمینه طراحی  کسب نماید و هم اکنون با جذب و استخدام معماران جوان و با سلیقه که دوره های آموزش حرفه ای نرم افزار، شناخت متریال، نکات اجرایی و قواعد طراحی را در دپارتمان آموزشی شرکت گذارنده اند پتانسیل بالایی در ارائه طرح های متنوع، بروز و اجرایی دارد.
هدف این گروه، ارائه بهترین و کاربردی ترین طرح، مناسب با بودجه مورد نظر کارفرمایان است و قبل از شروع پروژه سعی میکند با نمایش واقعیت گرایانه طرح در فضا، ایده کارفرمایان را به نمایش بگذارد و هزینه های تغییرات پس از اجرا را از بین ببرد. با توجه به اینکه گروه معماری آنامیس، هیچ فعالیتی در ضمینه اجرا ندارد، می تواند قابل اعتماد مجریان باشد تا مشتریان آنها را راهنمایی کند و کل پروژه طراحی آنها را انجام داده و برای اجرا، به ایشان تحویل دهد.

ما چه کارهایی انجام میدهیم؟!

در فرآیند اجرای دکوراسیون، همواره مشکلاتی در انتقال منظور بین کارفرما و مجری وجود داشته است. ما با دانش نرم افزار، محاسبات و هنر معماری ایده پردازی های کارفرما را در چهارچوب استاندارهای اجرایی، در نظر گرفتن بودجه تعیین شده و مناسب با فضای مورد نظر به همراه مواردی که به زیبایی و کارایی آن بیافزاید در قالب تصویر و یا فیلم با کیفیت به مجریان انتقال می دهیم. هم چنین برای مجریان نیز، جزئیات طرح شرح داده می شود و اطلاعات اجرایی در اختیار ایشان قرار می گیرد. در تمام مراحل طراحی، در کنار شما هستیم تا همواره با مشاوره و ارائه خدمات طراحی و آنالیز، علاوه بر ایجاد یک فضای دل نشین و منحصر به فرد هزینه های تغییر دکوراسیون را متناسب با بودجه شما کنترل می نماییم.