چند نکته مهم در مورد آشپزخانه

در این مقاله چند نکته که می توانند اهمیت خاصی برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و کارآمد را داشته باشند بیان می کنیم .
همراه ما باشید در یک مقاله کوتاه .

١ ) در آپارتمان های جدید امروزی که اپن هستند و کابينتهااز پذیرایی و اتاقهای دیگر به راحتی دیده می شوند توجه به چيدمان و زیبایی کابينتها اهمیت بيشتری پيدا میکند. توجه به چيدمان کابينت کمک میکند که خانه و آشپزخانه تان تميز و مرتب باشد.

٢ ) گاهی وقت ها مجبور می شوید برای برداشتن یک وسيله تمام وسایل را به هم بریزید. بهتر است لوازم و وسایلی را که کمتر از آنها استفاده می کنيد در طبقات باتر و قسمت ھای عقبی کابينت قرار دهید و وسایلی را که در طول روز چند بار از آنها استفاده می کنيد در قسمت های جلویی قرار دهید.

٣ ) معمولا سایه کابينتها روی ميزها و سایه هود روی اجاق گاز میافتد و موجب می شود نور کافی برای انجام کارهای پخت و پز وجود نداشته باشد. توصيه میشود در آشپزخانه علاوه بر نور عمومی از نور موضعی هم استفاده کنيد تا هنگام کار نور کافی و دید بهتری داشته باشيد.

۴ ) برای صرفه جویی در فضا قابلمه های کوچک تر را در قابلمه های بزرگ تر قرار دهید. می توانيد قابلمه ها و لوازمی که زیاد به آنها احتياج پيدا میکنيد در کابينتها و قفسه های قابل حمل قرار دهید تا مجبور نشوید دایم در کابينتها را باز و بسته کنيد و دسترسی راحت تری به وسایل داشته باشيد.

۵ ) قرار دادن لوازم و وسایل برقی که به ندرت مورد استفاده قرار میگيرند روی کابينت و ميز آشپزخانه فضای زیادی میگيرند که برداشتن و قرار دادن آنها در کابينت فضای زیادی در اختيارتان قرار میدهد.

۶ ) رنگھای قرمز و نارنجی به رنگهای مهیج و اشتها آور معروف اند و میتوانيد در دکوراسيون آشپزخانه و انتخاب رنگ کابينت از آنها استفاده کنيد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما